Інфраструктура

Велике значення має місце розташування будинку та інфраструктура району, в якому буде розташовуватися новобудова. Зазначимо, що зручне місце розташування ЖК «Вишиванка» дозволяє з мінімальними витратами часу дістатися до магазинів, аптек, шкіл, садочків, ресторанів, соціально-культурного та ділового центру столиці.

Ми пропонуємо звернути увагу на інфраструктуру біля нового житлового комплексу «Вишиванка». У першу чергу варто відзначити, що новобудова знаходиться в тій частині міста, яка давно розвинена, що дозволить майбутнім мешканцям користуватися всіма зручностями мысцевої інфраструктури — це магазини, школи та дитячі садочки, які знаходяться недалеко від будинку.

Для любителів активного шопінгу, поруч знаходиться найбільший від Вашого майбутнього будинку, торговий центр «Караван», де є розваги не тільки для дорослих, а й для маленьких відвідувачів. Зовсім поруч із комплексом «Вишиванка» розташовані продуктові магазини та супермаркети. В 3 хвилинах — Магазин продуктів 24, в 7 хвилинах –  супермаркети «Велика кишеня» та «Новус».

Як і будь-який сучасний район Києва, Оболонський район, зокрема Пріорка, не відчуває проблем з дошкільними та середніми освітніми установами. У безпосередній близькості розташовані дитячі садки №598 и №578, трохи віддалік знаходиться ще один дитячий сад – «Веселка». В пішій доступності знаходяться середня школа № 16 з поглибленим вивченням англійської мови, спеціалізована школа №14 з поглибленим вивченням німецької мови.

Однією з переваг покупки квартири саме в ЖК «Вишиванка» є те, що Вам знадобиться не більше 20 хвилин, щоб дістатися до центру міста як на машині, так і громадським транспортом.

Розташування комплексу

вул. Полупанова, 16
close

зворотній зв'язок

вул. Полупанова, 16
(044) 337-04-87

Ми Вам передзвонимо

Напишіть нам:

close

підписатися на новини