Про житловий комплекс

Новобудови на Оболоні: престиж, зручність та комфорт

Житловий комплекс «Вишиванка» введено в експлуатацію в Оболонському районі міста Києва, в тій його частині, яка іменується Пріоркою. Будівельна адреса майданчика — вул. Полупанова, 16. Оболонський район вважається одним з найзеленіших в Києві. Тут протікає Дніпро, є парки, озера і зелені зони. Енергійно розвивається соціальна та комерційна інфраструктура, зростає ділова активність району: будуються як нові житлові комплекси, так і торгівельно-розважальні центри.

Житловий комплекс побудований по монолітно-каркасному методу, із заповненням стінових прорізів цеглою. Фасад утеплений мінеральною ватою, оштукатурений і розфарбований в стилі українського орнаменту – «Вишиванки». У розділі «Галерея об’єкта» Ви переконаєтесь, що даний будинок стильне та вишукане доповнення Оболонського району.

ЖК «Вишиванка» – нерухомість з безліччю переваг в Оболонському районі

Місце, де будується ЖК «Вишиванка» — зелене та обжите, а сама вулиця Полупанова неширока. Поруч є школи і дитячі садки, продуктові гіпермаркети та зелені зони для відпочинку.

Окрім зручного розташування важливим є те, що житловий комплекс будується згідно сучасних будівельних норм, що гарантує високу якість будівельних робіт, а зручне планування квартир доповнить позитивне враження про новобудову. Для Вас — безліч переваг біля комплексу:

 • майданчик для відпочинку, дитячий та господарчий майданчик;
 • стоянка для автомобілів;
 • зручне транспортне сполучення;
 • розвинена інфраструктура, орієнтована на дітей і сім’ї.

Квартири на Пріорці

ЖК «Вишиванка» — це ЖК комфорт-класу. У ньому розміститься 152 квартири: 66 – однокімнатні; 64 – двокімнатні; 22 – трикімнатні. На першому поверсі розміщуються нежитлові приміщення, квартири будуть розташовуватися з 2 по 23 поверх. Планування в комплексі традиційні, з прямокутними приміщеннями. Висота стель – 2,7 м. Важливо зазначити, що у всіх квартирах просторі кухні (до 11 кв.м). Детальніше з перевагами планувань Ви можете ознайомитись у розділі «Квартири».

Обираючи квартиру в ЖК «Вишиванка», ви інвестуєте в затишне, комфортне, просторе та щасливе майбутнє!

За додатковою інформацією запрошуємо
Вас до центрального відділу продажів:
м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23, 1-й поверх
(044) 390-30-86

Переваги

 • Стильний фасад

  Фасад новобудови у стилі вишиванки.

 • Інфраструктура

  Розвинена інфраструктура орієнтована на дітей та сім'ї.

 • Зручні планування

  Продумані, затишні планування квартир.

Будівництво

Всі
 • Тра2018
 • Квітень2018
 • Березень2018

Розташування комплексу

вул. Полупанова, 16
close

зворотній зв'язок

вул. Полупанова, 16
(044) 337-04-87

Ми Вам передзвонимо

Напишіть нам:

close

підписатися на новини